Skandaliczny wpis europosła Kohuta!

Nie od dziś jesteśmy przyzwyczajeni, że lewica lubi bić rekordy żenady.
Tym razem kolejnym rekordzistą został pan europoseł Łukasz Kohut, który w kontekście wydarzeń z Białegostoku umieścił taki oto wpis na Twitterze:

Po lewej pogrom Żydów we Lwowie1941 rok. Po prawej #Polska2019 #Białystok wczoraj. Środowisko #LGBT zastąpiło uchodźców z kampanii w 2015 roku i Żydów z XX wieku. W tle milcząca władza i KK, który potrzebuje innych, grzesznych bądź trędowatych.

Panie Kohut! Oto kilka faktów, które Pana obrzydliwy wpis rozkładają na części pierwsze.
Ci rzekomo „prześladowani” aktywiści LGBT mieli ochronę policyjną, wsparcie części mediów oraz polityków lewicowo-liberalnych. Mogli się też wyżalić portalach społecznościowych. Nie są wyjęci spod prawa, mają dostęp do instytucji strzegących bezpieczeństwa publicznego w tym wymiaru sprawiedliwości, mogą jak każdy obywatel dochodzić swych praw przed niezwisłymi sądami.
Żydzi w 1941 r. byli bezradni wobec zbrodniczej machiny mającej na celu ich unicestwienie. Nie mieli więc ochrony policyjnej, ani żadnej innej ochrony administracyjnej. Byli bezradni!
Pana wpis który porównuje mordowanie ludzi przez zbrodniczy totalitaryzm z kilkoma bijatykami jest skandaliczny i żenujący oraz przynosi wstyd Górnemu Śląskowi z którego Pan się wywodzi!
Nie zdziwią nas opinie, że Pana wpis będzie postrzegany jako obrażający ofiary II wojny światowej!

Proponujemy więc więcej pokory oraz samorefleksji i nie kompromitowanie rejonu z którego Pan został wybrany europosłem!

Źródła grafik:
Twitter
Radio Piekary

Powiązane artykuły

Zostaw komentarz