Czy PiS broni tradycyjnego modelu rodziny?

Podczas spotkań z wyborcami, zwolennicy Prawa i Sprawiedliwości bardzo często podkreślają, że tylko PiS gwarantuje obronę tradycyjnej polskiej rodziny i walkę ze środowiskiem LGBT.

Część osób po prostu jest głucha na nasze argumenty, że PiS i PO wraz z Lewicą ręka w rękę wspierają tęczową rewolucję, która finalnie doprowadzi u nas do tego, co mamy na Zachodzie – legalizację małżeństw homoseksualnych i adopcję przez nie dzieci…

Co stało się przez minione 4 lata, że PiS może mówić o sobie, że jest za obroną polskiej rodziny i sprzeciwia się postulatom środowisk LGBT? 
Czy zakazano marszów równości w polskich miastach, podczas których promuje się nie tylko postulaty adopcji dzieci przez dwóch mężczyzn czy kobiety, ale także robi się reklamę dewiacjom seksualnym? Nie, nie zakazano. Wręcz obecna władza ułatwia ścieżkę legislacyjną dla tego typu zdarzeń, czego przykład mamy aktualnie w Gorzowie Wielkopolskim.
Gdy Prawo i Sprawiedliwość chciało, to w ciągu chwili zakazało Marszu Niepodległości, który ostatecznie miał zostać przejęty przez środowisko PiSu, czy wręcz zabroniło lub rozwiązało wiele marszy ku czci np. Powstańców Śląskich. Marsz Równości jest jednak nietykalny dla obecnej (i każdej poprzedniej) władzy.

Ideologia gender oraz postulaty środowisk LGBT wchodzą do polskich szkół. Czy Ministrem Edukacji Narodowej jest ktoś z Lewicy albo PO? No właśnie, to PiS od 4 lat rządzi polskimi szkołami i to pod rządami Prawa i Sprawiedliwości promuje się w szkołach to, że jak jeden z facet z drugim uprawia seks, bierze z nim ślub a potem wychowują dwójkę dzieci to jest to normalne.

Czy to pod rządami Prawa i Sprawiedliwości środowiska związane z LGBT zablokowały Marsz Powstańców Śląskich w Katowicach w 2018, który był legalnie zgłoszonym zgromadzeniem, a policja (pod rządami Prawa i Sprawiedliwości) zamiast zająć się nielegalną blokadą Marszu Powstańców Śląskich pałowała i gazowała uczestników MPŚ, którzy nie chcieli zgodzić się z rozwiązaniem ich marszu? Gdy np. narodowcy blokują marsze równości to lądują w aresztach z zarzutami…Gdy środowiska LGBT blokują inne marsze, są wspierane przez pisowskie służby….

Gdy 2 lata temu środowiska narodowe urządziły happening polityczny, polegający na powiązaniu części europosłów PO z targowicą, symbolicznie prezentując ich zdjęcia na szubienicach, od razu rozpętały się medialna burza, uczestników zatrzymano, wszczęto śledztwa, robiono im problemy w pracy itp. Właściwie wszyscy domagali się dla nich surowych wyroków…Gdy kilka dni temu na imprezie środowisk LGBT symbolicznie podcinano gardło arcybiskupowi Jędraszewskiemu, osoba, które dokonywała aktu zabójstwa, mimo upływu kilku dni, dalej jest niepokojona.

Muszę też podkreślić, że to środowiska związane z Konfederacją, m.in. Ruch Narodowy, od wielu lat organizują kontrmanifestacja dla tzw. Marszów Równości, to przedstawiciele poselskiego koła Konfederacja wielokrotnie w Sejmie obnażają hipokryzję Prawa i Sprawiedliwości, który na ustach ma piękne hasła, ale świadomie lub nie kroczy ramię w ramię z europejską lewicą.

Adam Kurpas – Ruch Narodowy Okręg Śląski, kandydat Konfederacji w wyborach do Sejmu z okręgu 30

źródło zdjęcia: TVP info

Powiązane artykuły

Zostaw komentarz