Kompromitacja LGBT czyli „parada równości” w Zabrzu

W Zabrzu dn. 24 sierpnia 2019 r. odbyła się „Parada Równości”… pech chciał, że przyszedł na nią tylko organizator tego spędu. Jak podają „Nowiny Zabrzańskie” wydarzenie było teatrem jednego aktora, cyt.:
„Wiele hałasu o nic – tak krótko można podsumować zakończony po kilku minutach Marsz Równości. Sama informacja o marszu zjednoczyła głównie  przeciwników idei LGBT, a jego organizator, Artur Grala, w otoczeniu dziennikarzy,  prosił, by… nikt się do niego nie przyłączał ze względu na swoje bezpieczeństwo. Kilku organizatorów, ponad setka przeciwników i kilkudziesięciu policjantów. Tak wyglądał Marsz Równości w Zabrzu, w założeniu promujący środowiska LGBT. Te jednak marszu w Zabrzu nie wsparły, więc na placu boju został główny organizator. „

Komentarz:
Jak widać cały cyrk LGBT polega na tym, że autokarami z całej Polski (plus posiłki zagraniczne) zwozi się ludzi zaczadzonych agresywną retoryką LGBT. W Zabrzu coś nie wyszło jak widać i pojawił się tylko organizator. Ślązacy pokazali więc w jakim poważaniu mają destrukcyjne i antyrodzinne ideologie lewicowe. Brawa dla Zabrzan! Kompromitacja LGBT trwa!

Za: Nowiny Zabrzańskie
Grafika: polskieradio.pl

Powiązane artykuły

Zostaw komentarz